Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Gely na lepší erekci

Nabízím pronájem pokoje pro společnice, masáže nebo BDSM - kraj: Hl. m. Praha Žena

Pro ženy, poskytující erotické služby nabízím pronájem pokojů na jejich činnost. Může se jednat o klasické služby, masáže, nebo BDSM lehčího charakteru. K dispozici : vybavené pokoje s dvoulůžkem, a sociálním zařízením. Jeden pokoj je s velkým křížem na BDSM. Veškeré ručníky, povlečení, prostěradla. V ceně nájmu je i praní a úklid. Možno částečně vypomoci s klienty a reklamou, nájem ale doporučuji těm, které mají svou klientelu a hradí si reklamu samy. Diskrétní místo s dobrou dostupností a parkováním zdarma. Podnik má zavedenou adresu a majitel o všem ví, což je nesporná výhoda, nejsou žádní přímí sousedi, máte tedy zcela klid. Samozřejmostí je wi fi, dále možnost využití sauny a vířivky. Pro masérky nabízíme profi masérské lehátko a velkou matraci na zemi, pokud nechcete využít k masírování postel. Je možný i denní nebo hodinový pronájem. Pro týdenní a měsíční platby jsou zvýhodněné ceny.

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)