Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Sexuální hračky velkých rozměrů

DENNÍ VÝDĚLKY 200-600 EURO - 21 let, kraj: Hl. m. Praha Žena

Erotické služby, Práce v erotice - DENNÍ VÝDĚLKY 200-600 EURO, 21 let, kraj: Hl. m. Praha

Prace v luxusním, moderním a dobře zavedeném privatu v Německu.Přátelsky přístup,diskrétnost a práce především v mladém a českém kolektivu.V elmi vysoká návštěvnost,která je zárukou tvého stabilního přijmu.Zaručuji pro každou vlastní pokoj a svůj zvonek.Maximální soukromí!Veškeré náklady spojené s praci včetně ubytováni,pracovního povoleni,reklama,internet,solarium,prostěradla,ručníky atd je ZDARMA!Kouření je povinné pouze s kondomem.Místo se nachází v centru města s lehkou dostupnosti kamkoliv. Denní výdělky se pohybuji od 6 000 do 15 000 korun,které jsou vypláceny každý den.Můžeš s námi pracovat za tyto výhodne podmínky s výdělky 50:50 nebo sama na sebe za denní pronájem.U nas nepanuje žádná rivalita ani stress.V případě zajmu poskytnu více informaci.

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)