Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Anální kolíky se slevou

Hledáme masérky - kraj: Hl. m. Praha

Erotické služby, Práce v erotice - Hledáme masérky, kraj: Hl. m. Praha

Dobrý den,
pro prestižní lázeňský komplex v Bruselu nyní hledáme profesionální máserky se zkušenostmi v odvědtví tantry, meditace a masážních terapií. Hledáme okouzlující, atraktivní, uchazečky s přijemným vystupováním, týmovým duchem. Máte přitažlivý vzhled a profesionální přístup, společně s radostí z dávání masáží a doteků? Chuť učit se novým věcem a dále se profesně rozvíjet? Nabízíme měsíční plat, bonusový systém, luxusní prostředí sdílené s týmovými hráči. Možnost profesně růst a využít našeho vzdělávácího systému, skvělá příležitost i pro začátečnice a studentky.
Nutnost základní znalosti anglického jazyka.
V případě zájmu nám prosím zašlete motivační dopis v anglickém jazyce, společně s fotografií. Vyhovujicí kandidáti budou kontaktováni jedním ze zástupců naší společnosti.
Děkuji
Rana
career@lashiva.be
+32472855235

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)