Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Super ceny vibrátorů

Luxusne zarobky 2000 euro tyzdenne! - 21 let, kraj: Jihočeský Žena

Erotické služby, Práce v erotice - Luxusne zarobky 2000 euro tyzdenne!, 21 let, kraj: Jihočeský

Luxusné zárobky 2000 euro týždenne. Ahoj dievčatá. Chcete si zarobiť poriadny balík? Na Slovensku to nestojí za nič, ale bojíte sa vycestovať? Neviete nemecky? A nemáte dostatok peňazí na vlastnú začiatočnú investíciu? Tak ste narazili na ten správny inzerát! Náš privát sa síce nachádza v Nemecku, ale sme iba Československy kolektív s českým vedením. Práca u nás je legálna a ste pod neustálou ochranou! STAČÍ IBA PRÍSŤ-VYZDVIHNEME VÁS, ZARIADIME REKLAMU, TELEFONISTKA VÁM ZARIADI TERMÍNY S KLIENTAMI, DOSTANETE POTREBNÉ VECI K PRÁCI ATĎ. NESTARÁTE SA O NIČ A HLAVNE JE VŠETKO ZADARMO! Žiadne skryté poplatky a ani pokuty. Ponúkame veľmi príjemné prostredie, ubytovanie, diskrétnosť a úplnú bezpečnosť. Samozrejmosťou sú vysoké zárobky, stála klientela a práca iba s ochranou. Voľná pracovná doba a všetko extra iba pre teba!

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)