Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Exkluzivní vibrátory

GARANTUJEME VYDELKY 80 000 ZA DESET DNI - 21 let, München

Erotické služby, Práce v erotice - GARANTUJEME VYDELKY 80 000 ZA DESET DNI, 21 let, München

Garantujeme až 80.000 Kč za deset dní! Ahoj holky, chcete si vydělat pořádný balík? V Čechách to stojí za nic, ale do zahraničí máte strach vyjet? Neumíte německy a nemáte dostatek peněz na vlastní počáteční investici? Tak jste narazily na ten správný inzerát! Náš privát se sice nachází v Německu, ale jsme pouze československý kolektiv a české vedení. Práce u nás je legální a navíc jste pod naprostou ochranou! Stačí jen dojet - vyzvedneme vás, zařídíme reklamu, telefonistka vám zařídí termíny s klienty, dostanete potřebné věci k práci atd. Nestaráte se o nic a navíc vše zdarma! Žádné skryté poplatky ani pokuty. Nabízíme velmi příjemné prostředí, ubytování, diskrétnost a naprostou bezpečnost. Samozřejmostí jsou vysoké výdělky, stálá klientela a práce pouze s ochranou! Volná pracovní doba, vše extra pro Tebe!

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)