Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Lepší erekce – spolehlivě

BDSM terapie a Clinic - 30 let, kraj: Jihomoravský Žena

Jsem stylovou dámou a věnuji se oblasti BDSM a Clinicu. Hledám submisivní muže a ženy pro mou terapii ve stylovém studiu ordinace a mučírny. SM léčba : canning, spank, vosk, mučení celého těla u kříze, na trestné lavici, spankovém lůžku, věznění v kleci a kobce, trampling, footfetish, fetiš pro trans- pacientky:). Clinic: jehly, injekce, podání vitamínu pod kůži, fyzilogický roztok podán do srota, cévkování- cévky 12 až CH 24, vakuum- baňkování, podllak, strap on velikost dle vaší chuťi, anál fist, anální spekulum, masáž prostaty, masturbátory ruční či s vibracemi, elektro ET 312 plynulá stimulace-jedniná kontraindikace je kardiostimulátor!Elektro do močové trubice, anální, stim. elektrody s gelem, chirurgická ocel kroužky pro vzrušení, mumifikace, regulace dechu ruční dýchací přístroj pro fyziologický dech či úprava přes masku a řízené dýchání, ambu vak s fixací, fetiš adult baby.

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)