Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Nejúčinnější afrodiziaka

23 letý submisivní kluk hledá dominantní slečnu - 23 let, Chrudim, pardubice, HK Muž

Ahoj. Je mi 23, jsem střední sportovní postavy a vzhledově vypadám tak nějak normálně. Hledám holčinu normálního vzhledu, která dokáže kluka zaujmout a omotat si ho kolem prstu. Důležitý pro mě ale je, aby byla zdravě temperamentní a dominantní, měla mě ráda, ale zároveň mi dokázala dát najevo (hlavně fyzicky), kdo bude koho poslouchat. Určitě jsem si jistej, že bych takovou holčinu potřeboval, která by u mě budila respekt, který bych byl věrnej a snažil se jí nikdy nezklamat. Musí v tom ale být určitá vzájemnost, rozhodně by nebylo dobrý, kdyby toho taková holka jenom zneužívala. Nehledám holku co je agresivní, ale hledám takovou, který se bude líbit, když si bude s klukem dělat, co se jí zrovna zamane a bez ohledu na to, jestli se to klukovi líbí nebo ne, ale všechno by mělo mít určitý meze. Když budeš vyšší postavy, tak to určitě bude výhodou! Požaduju věk 18-26 let. Budu se těšit!

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)