Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Už tě nebaví masturbace?

Gay sex-relax Praha - Praha Muž

Sex seznamka, On hledá jeho - Gay sex-relax Praha, Praha

Ahoj, nabízím ti relax v podobě orálního, nebo análního sexu ... ne všichni mají čas a podmínky hledat si někoho na sex, ale potřebují ho, není třeba se moc bavit, jestli to máš rád, přijedu, nebo ty ke mě ... Zvláštní přání ? (SM, prádlo atd...) řekni si, uvidíme co s tím ... "Začátečník", nemáš zkušenosti ? Nestyď se a zavolej, domluvíme se, jak by ti to vyhovovalo, určitě to vymyslíme, a když se ti to nepovede, zkusíme to jinak ;) ... nejsem už žádný "zajíček", který si řekne velké prachy, kterého si asi přeje většina chlapů, ale zato mám zkušenosti a umím to ... Je fuk, jsi-li mladý, nebo starý, gay, bi, nebo třeba hetero, který to chce jen zkusit ... Absolutně garantuji tvou diskrétnost, fakt mě nezajímá kdo jsi a jak se jmenuješ ... prostě relax a chlapskej sex ... a hodně levně ;) ... zdraví a čistota je samozřejmostí. Já 39, 180/75, dole vyholený 19/5 ... Tel/SMS: 732 237 646

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)