Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Erotické pomůcky

Hledám perverzní dámu z BRNA a okolí - 52 let, kraj: Jihomoravský Muž

Inzeruji tady skoro rok..hledám perverzní ženu do 65 let z BRNA A OKOLÍ...Píší ženy ze všech koutů republiky...Z Brna dosud ani jedna...To mám vážně věřit tomu že na Brněnsku není žena jenž by muži nechtěla píchat dildem nebo připínákem anál? Ženu jenž bych zespodu lízal a ona se mi vyčurala do pusy? Mám silnou touhu u lízání ochutnat ženiny teplé čuránky...Dělali bychom spolu praktiky na kterých bychom se domluvili..Láká tě to zkusit? Proč nesedneš a neodpovíš? kdybych napsal že to bude za peníze mohli byste se přetrhnout v nabízení. Ale jelikož hledám ženu na perverzní vztah jako přítelkyni - tedy bez fin.odměny. Ženo jenž máš zatím nesplněné perverzní hrátky zkus tedy odepsat..Nedělám nikdy nic co žena sama nechce a co se jí v sexu příčí..pokud by byly u kávy sympatie,mohli bychom třeba příští víkeend páchat svoje perverzní touhy a uspokojovat se...Vlastní zázemí mám a bydlím v Brně Bystrci..

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)