Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Erotické pomůcky

Jsem pohledný , hodný mladík se sportovní postavou , kterému chybí sex :) - 18 let, Žďár nad Sázavou Muž

Ahoj :) hledám dívku / kamarádku nebo i paní s výhodami a na věku moc nezáleží. Je mi 17 let , aktivně sportuji mé míry 180/67/16,5. Musím se přiznat , že po rozchodu s přítelkyní mi sex chybí. Na vážný vztah se necítím , jenže sex mi chybí a nechci , aby se o mne ve městě hlásalo , že jsem ten co spí s každou , tak proto toto rozhodnutí. Své přítelkyni jsem byl a byl bych nadále věrný! Konec po 2 letech. Nabízím ti zdraví , milé chování , krásu , čistotu , respekt... Nemám peníze na to , abych s nimi platil za sex , jelikož nejsem hloupý , ale žádný chudáček taky nejsem. Hledám dívku co je třeba v podobné situaci , nebo jen tu co má ráda sex a samozřejmě povídání , třeba i sport a jiné aktivity. Můžeme se domluvit , smutný fakt je ten , že nemá prostory. Pokud máš / máte zájem. Tak neváhejte kontaktovat :) můžeme se domluvit snad na čemkoliv... Jen vážné zájemkyně , třeba už tento víkend?

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)