Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Mokrý sex – dobrý sex

2 něžné koťátka k pomazlení za 1000Kč. Štíhlé,milé,sexy. - 20 let, Praha 3 Žena

Sex seznamka, Ona hledá jeho - 2 něžné koťátka k pomazlení za 1000Kč. Štíhlé,milé,sexy., 20 let, Praha 3

Pánové, je tady cenová momba v Praze, nabízíme vám možnost mít dvě kočičky v pelíšku současně, okusit dvě kundičky za sebou a vyzkoušet jaké to je když ti ho jedna kouří a druhou lížeš. Během toho kdy se ti o něj hezky staráme se spolu vášnivě líbáme. Nemáš chuť tohle zažít? Víme že ano. Je to sen každého chlapa. Tak se odvaž a přijď za námi, není třeba odvaha - jsme pohodové a nekoušem :-) Cena není vtip, je konečná, a my jsme štíhlé a hezké holky, viz foto. Není to žáden Blaf či testovací inzerát. Pracujeme zkrátka rády spolu a chceme Vám dát tu příležitost si vyzkoušet jaké to je v troječce s dvěma něžnýma stvořeníma. Volejte, stydlíni i pište, chápeme když se někdo stydí volat. Přes sms pouze ale objednávky. Pisálci co se pouze nudíte prosím nepište. Jen vážní zájemci. 

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)