Tenga Egg | Sex po telefonu | Porno zdarma z Redtube, Pornhub | Vibrátory pro muže | Freevideo, freefoto | Super ceny vibrátorů

Hledám zvrácený extrém, jsem otrok - 45 let, kraj: Hl. m. Praha Muž

Hledám dominantní ženu, muže,pár, která je kreativní a uměla by mě použít jako otroka, kterého používá na nejzvrácenější perverzi, tvrdé mučení, degradaci, na totální ztorčení. Měla by jsi  mít databázi lidí, kteří jsou sadističtí, zvráceně perverzní, sexuchtiví a mě - otroka jim půjčovat-pronajímat. A prachy si nechávat. včetně účinkování před kamerou. Jediný limit je nepoškodit zdraví, ne trvalé jizvy ze spanku, limit není trvalé vytahání análu od monster dilda, špína, jíst shit, bičování kabelem, hadicí, bičem, probodnutí bradavek háčkem a na to závaží 5 kg, kopání do koulí, násilný anální sex, spoutání, sex s muži, vylizování špinyvých kund, análů, penisů, pití pissu, akce, kde se propojí dohromady extrémní bolest s perverzí a sexem, zvrácené extrémy, za které ti zájemci dobře zaplatí. Extrémy mladí 18-22 a hodně staří, špinaví, sadističtí, velké penisy, monstrozní strap onn, extrémy v image, bervě pleti, váze, prostě NO LIMIT..

Zvýhodnit inzerát Editovat/smazat
Odpovědět na inzerát

Chcete-li zadavateli inzerátu poslat zprávu, vyplňte prosím následující formulář. Zpráva bude ihned doručena a je již na Vás, zda se seznámíte :)